Webdesing
Navigace
Test
Přihlášení
Můj přístup

→Kreativní a nápaditý přístup

Snažím se, aby můj webdesign byl nápaditý, hezký, zajímavý, ale zároveň přehledný, účelný a intuitivně ovladatelný. U každého webdesignu se snažím, aby měl nápad a "ducha".

→Tvorba stránek na klíč

Stačí jen vědět, že web potřebujete, ostatní - od návrhu po umístění na internet - obstarám já. Tvorba webových stránek v sobě zahrnuje celou řadu dílčích činností - nejen webdesign, ale také programování webových aplikací, tvorbu loga, návrh vizitek, jazykovou korekturu atd.

→Webdesign bez klonování

Webdesign pro mne znamená profesionální "ruční práci", ne pásovou výrobu, klonování šablon a "naplňování obsahem". Věřím, že tento přístup přináší webovým stránkám, tedy i Vám, kvalitu. Sekce Jak na dobrý design vám poskytne více informací.

→Různý rozsah

Mohu pro Vás vyrobit web běžné velikosti, mohu ale také nabídnout několikaletou spolupráci na portálu s velkým rozsahem a složitými funkcemi. Při tvorbě stránek vždy hledejme, co by uživatelům zpříjemnilo život.

→Editační nebo redakční systém

Chcete na svůj web např. pravidelně vkládat aktuality nebo upravovat texty? Není proč si zoufat. Pomocí jednoduchého intuitivního redakčního systému to bude hračka a tvorba stránek nebude závislá na třetí straně.

→Jazyková a stylistická korektura

Tvorba stránek neznamená jen webdesign či kodérskou práci - péči je třeba věnovat i textu, který tvoří jejich jádro. Na stránkách proto nebudou pravopisné, stylistické ani typografické nedostatky, a nebudete si tudíž dělat ostudu.

→Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Dobrá tvorba stránek opracovává weby tak, aby je vůbec někdo našel. Ke každému webu proto standardně nabízím základní optimalizaci stránek pro vyhledávače. Stránky mohu dále zaregistrovat do stovek českých katalogů. Rád Vám také pomohu s umístěním reklamního banneru, poradím, jak si vytvořit kontextovou reklamu.

→Validní, přístupný a standardy splňující kód

Webdesign a tvorba stránek dle náročných standardů celosvětové autority W3C či podle zásad přístupnosti je pro mne samozřejmostí. Web se pak nebude zobrazovat s chybami a vyhledávače si s ním lépe poradí.

Vyhledávaní
Online uživatelé

ogajor

Offline

acybacit

Offline

uqacitis

Offline

ufujiv

Offline

ymezanyg

Offline

yjafyp

Offline

ymavewer

Offline

isuniro

Offline

udodyx

Offline

exozow

Offline
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 1,725
· Nejnovější člen: ogajor
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.

Online chat
Pro napsání zprávy se musíte přihlásit.

morfe123
OfflineAdmin
· 31.10.2012 15:54:33
Tento web je prozatím ve výstavbě, děkuji za pochopení,pokud máte nějaké nápady,můžete mi kontaktovat zde http://morfe123.f.
..ontact.php

Copyright © 2012
Designed by morfe123

Upozornění : Autor stránky nebere žádnou zodpovědnost za příspěvky odeslané uživatelama.
Všechny příspěvky jsem vkládate na vlastní odpovědnost.
Autor stránky odmítá jakoukoliv zodpovědnost za případné porušení zákonů.
Kopírovaní obsahu bez písemného souhlasu autora stránky je trestné.
V připadě,že jste narazily na nelegální obsah,prosím,okamžitě kontaktujte administrátora stránek.Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

258,805 návštěv : Vygenerované za: 0.04 sekund