Webdesing
Navigace
Test
Přihlášení
Tvoje IP adresa je:
img 3.238.62.144, 3.238.62.144
Jméno

Heslo
img Vytvoření nového účtu 

img Zapomněli jste heslo ?
Druhy redakčních systémů

Redakční systémy umožňují kompletní správu obsahu webu. Základní funkcí redakčních systémů je publikování textů. Redakční systémy toho ovšem umí mnohem víc, obsahují nebo lze do nich doinstalovat celou řadu doplňků, např. diskuzní fóra, fotogalerie, internetový obchod atd.Dělí se například na samostatné fotogalerie, fóra, e-shopy a atd.(viz níže)

Joomla

Popis aplikace
Joomla je profesionální redakční systém určený pro kompletní správu webového obsahu. Obsahuje velké množství pluginů a dostupných rozšíření, podporuje změny vzhledu, blogy, diskuzní fóra, hlasování, kalendář, internetový obchod, apod. Joomla disponuje kvalitní základnou vývojářů a přispěvovatelů, je licencována pod GNU GPL a šiřitelná zdarma.

Domovská stránka : zde

Demo : zde

Drupal

Popis aplikace
Drupal je systém pro tvorbu a správu internetových stránek (CMS). Již v základní verzi umožňuje vytváření článků, stránek, anket, diskuzních fór, komentářů a blogů. Přidáním dalších modulů rozšíříte vaše stránky například o fotogalerii nebo elektronický obchod. K dispozici jsou i různé vzhledy. Verze 7 je nástupcem Drupalu 6, který patří mezi nejpoužívanější redakční systémy. Tvůrci aplikace se v nové verzi zaměřili hlavně na větší bezpečnost, rychlost, uživatelskou přístupnost a sémantiku webu.

Domovská stránka : zde

Demo : zde

WordPress

Popis aplikace
WordPress je redakční systém zaměřený převážně na tvorbu osobních stránek a blogů. V roce 2009 získal první cenu v hlavní kategorii soutěže Open Source CMS Awards. Mezi jeho hlavní přednosti patří snadné ovládání a správa, výtečná rozšiřitelnost a kvalita výstupu.

Domovská stránka : zde

Demo : zde

PHP-Fusion

Popis aplikace
PHP-Fusion je komplexní redakční systém dostupný zdarma pod licencí AGPL. Po instalaci není nutné dohrávat žádná rozšíření, můžete začít rovnou psát články, přidávat obrázky do fotogalerie, založit témata v diskuzním fóru, vytvářet ankety atd. Tato aplikace již v základu obsahuje všechny nejdůležitější moduly, které potřebujete pro vytvoření vlastních internetových stránek. Dostupná jsou i další rozšíření a různé vzhledy. Redakční systém je kompletně v českém jazyce.

Domovská stránka : zde

Demo : zde

phpBB

Popis aplikace
phpBB je oblíbený, bezplatný a open source systém pro vytvoření interaktivního fóra používající serverový skript PHP a podporující širokou škálu databázových systému.Vývoj phpBB započal James Atkinson jako jednoduché UBB fórum pro jeho vlastní internetovou prezentaci 17. června 2000. Nathan Codding a John Abela (nyní oba bývalí členové týmu phpBB) se připojili do vývojářského týmu poté, co phpBB se připojilo na SourceForge CVS, a práce na verzi 1.0.0 začala. První předběžná, plně funkční verze byla připravená 1. června 2000.

Domovská stránka : zde

Demo : zde

Piwigo

Popis aplikace
Piwigo je šikovná a uživatelsky přehledná fotogalerie s jednoduchou instalací. Je volně šiřitelná pod licencí GNU GPL. Svým uživatelům nabízí velkou škálu rozšíření jako např. vzhledy, správa uživatelů, hodnocení, statistiky a mnoho dalších. Aplikace je kompletně v češtině.

Domovská stránka : zde

Demo : zde

A mnoho dalšího...Redakčních systému je neskutečné množství a jsou většinou zdarma.
Rád vám poradím,který je pro vás nejvhodnější a tou nejlepší volbou k vaší spokojenosti...

Vyhledávaní
Online uživatelé

ypyfuqed

Offline

evahaje

Offline

ohetusudo

Offline

alyfipav

Offline

ocedi

Offline

uhecoryqe

Offline

ehyqyj

Offline

ololaf

Offline

owofizi

Offline

ajete

Offline
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 2,529
· Nejnovější člen: ypyfuqed
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.

Online chat
Pro napsání zprávy se musíte přihlásit.

morfe123
OfflineAdmin
· 31.10.2012 15:54:33
Tento web je prozatím ve výstavbě, děkuji za pochopení,pokud máte nějaké nápady,můžete mi kontaktovat zde http://morfe123.f.
..ontact.php


Copyright © 2012
Designed by morfe123

Upozornění : Autor stránky nebere žádnou zodpovědnost za příspěvky odeslané uživatelama.
Všechny příspěvky jsem vkládate na vlastní odpovědnost.
Autor stránky odmítá jakoukoliv zodpovědnost za případné porušení zákonů.
Kopírovaní obsahu bez písemného souhlasu autora stránky je trestné.
V připadě,že jste narazily na nelegální obsah,prosím,okamžitě kontaktujte administrátora stránek.Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

318,198 návštěv : Vygenerované za: 0.19 sekund
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat